Til hovedinnhold
Folldal Elektro AS

Ansatte

Daglig leder

Ole Martin Håtveit

Tlf: 90148982ole-martin@folldalelektro.no

Administrasjons- og økonomiansvarlig

Jan Kåre Lillekroken

Tlf: 92456500jankare@folldalelektro.no

Elektriker

Erling Oddløkken

Tlf: 90979311erling@folldalelektro.no

Elektriker/Saksbehandler

Runar Trondsgård

Tlf: 90603838runar@folldalelektro.no

Saksbehandler

Reidar Odden

Tlf: 92835891reidar@folldalelektro.no

Lærling

Amund Kristoffersen

Tlf: 94055695amund@folldalelektro.no

Lærling/Hjelpemontør

Magnus Graven Trondsgård

Tlf: 96014890magnus@folldalelektro.no

Elektriker og ansvarlig montør solcelleanlegg

Preben Solly

Tlf: 90037313preben@folldalelektro.no

Hjelpearbeider og solcellemontør

Rune Svenning

Tlf: 95238504rune@folldalelektro.no

Dataelektroniker

Amund Brendryen

Tlf: 98624698amund@folldalelektro.no

Elektriker

Mathias Sæterhaug

Tlf: 95480046mathias@folldalelektro.no

Lærling

Christian Lillekroken

Tlf: 97600830christian@folldalelektro.no